Par mums

NIBE™ Energy Systems ir līderkompānija dažādu apsildes iekārtu ražošanā Skandināvijā, Čehijā un Polijā. NIBE™ produkcijas lielākais tirgus segments ir būvniecibas, renovācijas un īpašumu attīstības sektorā.

NIBE™ Energy Systems ir viena no sastāvdaļām  NIBE™ Industrier AB  (Markaryd, Sweden), kura reģistrēta Stokholmas Fondu Biržā 1997 gadā.

NIBE™ Industrier  ir viena no lielākajām Eiropas apsildes tehnoloģiju kompānijām, un tās uzņēmējdarbība ir organizēta trīs atseviškās biznesa jomās: NIBE™ Element, NIBE™ Energy Systems un NIBE™ Stoves.

NIBE Industrier

NIBE ir kompānija kura ir radusies Zviedrijas dienvidu reģionā Småland. Kompānijai jau gadus ilgi ražo produktus priekš gan privātmājām, gan komerciālai izmantošanai. Uzņēmējdarbība un aizraušanās ar biznessu, investīcija produktu attīstībā un korporatīvā pārņemšana ir radījusi ievērojamu paplašinājumu firmā, kura tagad ir vērta aptuveni 11 miljardu Zviedrijas kronu. NIBE akcijas tiek kotētas NASDAQ OMX Stokholmas oficiālajā sarakstā, ''Large Cap'' sarakstā, kā arī iekļautas SIX Šveices sarakstā. Darbošanas notiek trīs dažādās uzņēmējdarbības jomās ar vairāk kā 10 000 darbinieku Eiropā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Austrālijā. Katrā biznesa jomā ir sava operatīvā vadība kas ir atbildīga par peļņu.